Hakkımızda

Merhabalar İsmim Mehmet Aktay. Yaklaşık 17 yıldır web ve grafik tasarım yapmaktayım. 2001 yılından beri açmış olduğum aktay.net web sitesinde de gerek kişisel gerek kurumsal işlerimi sizlerle paylaşmaktayım.

600’ün  üzerinde web sitesi, 100’lerce katalog ve broşür, 10’larca kurumsal kimlik çalışması, irili ufaklı 1000’lerce grafik tasarım çalışmasına imza attım. 100’lerce müşteri ile beraber çalıştım. 10’larca tasarım emekçisi ile beraber mouse tıklattım. Bu süreçte gecemi gündüzüme katarak her yeni gün yeni bir şey öğrenerek ve öğrendiklerimle bazen kendimin, bazen bir ekibin bazen de bir müşterinin fikirlerini tasarımlarıma yansıttım.

Çalışmalarımda görsel, teknolojik ve estetik kaliteye önem vermekteyim. Yaptığım işlere emek harcayarak ortaya çıkarmak benim için en büyük mutluluktur. Her zaman amatör ruhumu korudum ve her yeni yaptığım işte ufakta olsa farklı olabiliyor isem ne mutlu dedim. Çok iş yapmaktansa kaliteli işler yapmayı tercih ediyorum. Orjinal fikirler üretmek ve müşterimin online yada offline tanıtımı için hazırladığım tasarımlarının fayda getiren prestijini arttıran çalışmalar olmasına özen gösteriyorum.

Aktaynet home office olarak hizmet veren bir şahıs şirketidir. Yıllardır yaptığım irili ufaklı binlerce işi getirdiği tecrübe ile bir grafik tasarım ajansının verebileceği hemen her hizmeti sizlere verebilmekteyim.

Uzun soluklu çalışmalarınız için gelin bugün sizler için neler yapabileceğimi konuşalım.

Benimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Kabiliyetlerimiz

Grafik Tasarım

98%

Web Tasarım

99%

HTML/CSS

95%

WordPress

80%

Photoshop

98%

İllustrator

92%

Dreamweaver

97%

Indesign

88%

After Effects

83%

3ds Max

60%

Yeni Fikirler

Markanızın gelişimi için daima yeni fikirlere ihtiyacınız vardır. Uzun yıllardır yaptığım her işte işinize en uygun orjinal bir fikir üzerine geliştirdiğim konsept tasarımlar ile kurum kimliğinizi online ve baskılı işlerde değerleyen işler yapmaktayım. Bir fikir üzerine dayanan tasarımlar hedef kitleniz tarafından daha sıcak karşılanır ve genellikle daha etkilidir.

Vizyon

Markanızın sürekli olarak kaliteli bir duruş sergilemesi için devamlılık esastır. Bize veya başkalarına zaman zaman ve tek tek işler yaptırarak bu kaliteyi muhafaza edemezsiniz. Bu yüzden de uzun soluklu çalışmalarda orjinal tasarım fikirleri ile oluşturulmuş kaliteli görsellerinizi her alanda web sitelerinizde, baskılı işlerinizde, reklamlarınızda, animasyonlarınızda devam ettirerek markanızı ve görsel kimliğinizi hedef kitlenizin bilinçaltına yerleştirmeye gayret etmekteyim.

Samimiyet ve Dürüstlük

Elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağımın farkındayım. Büyük şirketlerin tüm reklam mecraları için tüm çalışmalarını hazırlayabilmem elbette mümkün değil. Her ne kadar geçmişte çok büyük şirketlere hizmet vermiş olsamda küçük ve orta ölçekli şirketlerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktan ve mümkün olduğunca az bürokrasiden hoşlanmaktayım.