BANNER TASARIMI

Banner tasarımı hizmetimiz ile web siteleriniz ya da reklam vereceğiniz tüm mecralara ve sosyal medyaya uygun çekici güzel ve yönlendirici bannerlar hazırlıyoruz.

BANNER TASARIMI HİZMETLERİMİZ

Çarpıcı banner tasarımları

Banner’lar reklam yapmak, markanızı güçlendirmek ve gelişmiş müşteri deneyimleri sağlamak için etkili pazarlama araçlarından biridir. İyi tasarlanmış bannerlar hedef kitlenizin dikkat ve ilgisini çeker. İster şirketiniz ister ürününüz veya duyurularınız için tüm ihtiyaçlarınıza uygun banner tasarımları hazırlıyoruz. Biten projenizi veya ürününüzü, bir sonraki etkinliğinizi duyurmak ve hedef kitlenizin ilk bakışta dikkatini çekmek için bannerlarınızın tasarımları profesyonel görünmelidir.

Sosyal Medya P
Mobil Sosyal Medya

Özel banner tasarımlarımızı birden fazla kanalda kullanın.

İşinizi geliştirmek için çok çaba harcadınız. Artık markanızın hikayesini ve dünyaya neler sunabileceğinizi aktarmanın zamanı geldi. İlgi çekici ve etkili bir banner tasarımı oluşturmak için markanızın mesajını geliştiren ve hikayenizi anlatan alakalı grafikler ve fotoğraflar ekliyoruz. Duyuruları, öne çıkanları, etkinlikleri veya indirimleri çevrimiçi hedef kitlenizle paylaşmak için sosyal platformlarınızda bu fırsatı kullanın.

JPEG Hareketsiz Banner

Daha çok sitenizdeki reklam alanları için spot duyurularınız, ürünleriniz veya sliderlarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz yüksek görsellikte konuya uygun özel tasarımlı bannerlar hazırlamaktayız.

Banner Tasarımı Jpg
Gif Animasyon P

Animated Gif Banner Tasarımı

Her ne kadar HTML5 veya Flash animasyonlar kadar esnek olmasa da hareketli gif banner formatında animasyonlar azda olsa hala mevcut. Çeşitli platformlarda sadece bu formatın desteklendiği web siteleri için bu formatta hareketleri .gif reklam bannerları hazırlamaktayız.

Adobe Animate Animasyon

Web sitelerinde artık pek rastlayamadığımız bir format olmasına rağmen ufak tefek hareketli grafikler için hala kullanabildiğimiz bir seçenek.

Adobe Animate P
Html5 Animasyon P

HTML 5 Banner Animasyon

Google Adwords reklamlarınız için Google Web Designer programı ile hazırladığımız az hareketli grafikler içeren tasarımlar hazırlamaktayız. Böylece hem Google reklamlarınız durağanlıktan kurtulur hem de her cihazda rahatlıkla görüntülenebilen reklamlarınızla satışlarınızın artmasına katkı sağlar.

Banner tasarım çalışmalarımızdan örnekler

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.