Skip to main content

HTML 5 Banner Animasyon

Google Adwords reklamlarınız için Google Web Designer programı ile hazırladığımız animasyon içeren bannerler hazırlamaktayız. Böylece hem Google reklamlarınız durağanlıktan kurtulur hemde her cihazda rahatlıkla görüntülenebilen reklamlarınızla satışlarınızın artmasına katkı sağlarız.

Flash Banner Animasyon

Mobil mecralarda artık rastlayamadığımız bir dosya formatı olmasına rağmen Google reklamlarınızda kullanabilmekteyiz. Çünkü Google bu formatı HTML5 e otomatik çevirme hizmeti verdiğinden animasyonlarınızda daha fazla esneklik sağlayan bu formatı artık tekrar tercih edebilirsiniz.

Animated Gif Banner Tasarımı

Her ne kadar HTML5 veya Flash animasyonlar kadar esnek olmasa da bu hareketli gif banner formatında animasyonlar azda olsa hala mevcut. Çeşitli platformlarda sadece bu formatın desteklendiği web siteleri için bu formatta hareketleri gif reklam bannerları hazırlamaktayız.

JPEG Banner Tasarımı

Daha çok sitenizdeki reklam alanları için spot duyurularınız, ürünleriniz veya sliderlarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz yüksek görsellikte konuya uygun özel tasarımlı bu bannerları da hazırlamaktayız.