e-Bülten Tasarımı

Sürekli müşterilerimiz için MailChimp ile e-bülten tasarımlarını beraber hazırlıyoruz.

e-BÜLTEN TASARIMI

e-Bülten Tasarımı 01 P

e-Bülten Tasarımı

Fotoğrafları ve içerik bloklarını istediğiniz yere sürükleyin ve bırakın. İçerik bloklarını tek bir tıklama ile çoğaltın, yeniden düzenleyin.

Dahili Fotoğraf Düzenleme

Yerleşik araçları kullanarak görüntüleri yeniden boyutlandırın ve düzenleyin. Başka bir programı açmaya gerek kalmadan görsellerinizi iyileştirin.
e-Bülten Tasarımı 02 P
e-Bülten Tasarımı 03 P

Ekibinizle Beraber Düzenleyin

Editörümüz iş akışınıza uyum sağlar. Kampanyanız üzerinde çalışırken ekibinize yorum yapmaları için test e-postaları gönderin. E-postanız üzerinde tartışın geribildirim alın ve gözden kaçan birşey varsa kontrol edin, yorumları okuyun.

Mobil Cihazlar için Test ve Önizleme

Kampanyanızı göndermeden önce neler olup bittiğini görmek için kendi mobil cihazınıza bir test kampanyası gönderin. Ayrıca önizleme ile hem masaüstü hem de mobil sürümleri yan yana önizleyin.

Mobil cihazlar için optimize edilmiş

Tüm şablonlar optimize edilmiş ve mobile uyumludur. Hiçbir uzmanlık veya özel kodlama gerekmiyor.

e-Bülten Tasarımı 04 P
e-Bülten Tasarımı 05 P

Sezgisel Dosya Yöneticisi

Dosya yöneticisi ile resimlerinizi ve belgelerinizi arayabilir filtreleyebilir ve organize edebilirsiniz. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için dosya türü, boyutu, ya da yükleme tarihine göre sıralayabilirsiniz. Dosya yönetimine e-posta editöründen ve panodan erişebilirsiniz.

Otomatik Link Kontrolü

Link checker e-postanızdaki her URLyi doğrulayarak size zaman kazandırır. Aynı zamanda size vurgulu bir ekran gösterir, böylece her bağlantının doğru yere gidip gitmediğinden emin olabilirsiniz.
e-Bülten Tasarımı 06 P

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.