Skip to main content
e-mail bülten abone profilleri

Abone Profilleri

Aboneleriniz hakkında fikir sahibi olun ve abone profillerini tek bir yerden idare edin. Herhangi bir abonenizin e-postalarınızla ilgili aktivitelerini ve daha fazlasını öğrenin.

Profillere notlar ve bire-bir konuşmaları ekleyin, böylece müşterileriniz kim olduğunu hatırlayabilirsiniz. Masaüstü ve mobil cihazlarınızın tümünden listenize erişin, dışarıda tanıştığınız yeni insanları listenize eklerken kişiye ait notları da ekleyerek kim olduklarını rahatlıkla hatırlayabilirsiniz.

Otomatikleştirin ve Kişiselleştirin

Doğru zamanda doğru kişilere e-posta göndermenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerinizin davranış ve tercihlerine göre otomatik e-postalar gönderin. Önceki davranışlarına göre kime hangi maili gönderip göndermemeniz ile ilgili filtreler oluşturabilirsiniz.  Araçlarımız sayesinde müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyor, doğru zamanda doğru içerik göndermenize yardımcı oluyoruz.

mail gönderiminin otomatikleştirilmesi
Gelişmiş Mail Kampanyaları Analiz ve Raporlama

Gelişmiş Mail Kampanyaları Analiz ve Raporlama

e-Posta Kampanyalarınızın performansını takip edin. Klasik pazarlama yöntemlerinin aksine e-mail marketing ile kaç kişi gönderdiğniz e-postayı açtı ve içerikteki linklere tıkladı gibi bilgileri görmenizi sağlar. İstatistiklerinizi izlerken kampanyalarınızın gidişatını görebilir ve sonradan yapacağınız diğer kampanyalar için pek pek çok değerli bilgi edinebilirsiniz.

Esnek e-Bülten Tasarımları

Sizler için hazırlayacağımız e-bültenler masaüstü ve mobil cihazlar da rahatlıkla görüntülebilir. Özellikle e-postaların büyük çoğunluğunun mobil cihazlar vasıtası ile açıldığını düşünürsek e-posta editörünün mobil uyumlu bültenler oluşturabilmesi oldukça önemli. Ayrıca bülteninizi kendiniz de düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

esnek e-bülten tasarımı
Mobil Cihazlarınızdan Hesabınızı Yönetin

Mobil Cihazlarınızdan Hesabınızı Yönetin

e-bülteninizi masüstü cihazınızda daha sonra gönderilmek üzere hazırladınız. Yolda giderken e-posta kampanyanızı cep telefonununuzdan gönderebilirsiniz. Listenizi düzenleyebilir, raporlarınızı inceleyebilirsiniz.

Bültenleriniz için Abone Toplayın

Web sitenize bültenlere abone olmak istiyorum formları yada halihazırdaki iletişim formlarınıza checkboxlar ekleyerek hem düzenli bir şekilde abonelerinizi arttırırsınız hem de mail adresi satın almak gibi zahmetlerden kurtulursunuz. Yeni içıkan ticaret kanununa göre istemeyen kişilerede e-posta göndermeyerek büyük cezalar ödemekten de kurtulursunuz.

Mobil Cihazlarınızdan Hesabınızı Yönetin
e-mail spam testi

Spama Düşmeyin

Göndereceğiniz e-postanın spama düşüp düşmeyeceğini kontrol etmek istemezmisiniz. Teslim doktoru içeriğinizi test ederek spama düşüp düşmeyeceğini size söyler. İçeriğinizi tekrar tekrar kontrol etmenizi değiştirmenizi ve spama düşmeyecek e-posta oluşturmanızı sağlar.

E-Posta İstemcileri Testi

e-posta ile pazarlama da bir diğer önemli sorun ise e-postanızın çeşitli istemcilerde (outlook-gmail-hotmail, yahoo, apple mail vb. ) farklı görüntülenmesidir. İlk 10 mail okuyucuda e-postanızın nasıl görüntülendiğini ve herhangi bir istemcide spam olarak işaretlenip işaretlenmeyeceğini de görebilirsiniz.

mail istemcileri testleri

e-mail marketing hizmetini sadece sürekli çalıştığımız müşterilerimize sunmaktayız. e-Posta adresi satışı hizmetimiz yoktur. Bir kere kampanya düzenlemek isteyenler için de hizmet vermemekteyiz. Müşterilerimizin kampanyalarının başarısı için her kampanyalarında ölçümler yaparak ilerlemek ve her kampanyanın yüksek oranda açılmasını sağlamak için süreklilik şarttır.