Skip to main content

Grafik Tasarım

Digital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Markanızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağı olarak hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Logo ve Kurumsal Kimlik

Markanızı veya kurumsal kimliğinizi belleklere kazımak, dinamik ve güçlü bir imaj algısı yaratmak, sektördeki rakiplerinizden ilk görüşte ayrılmak için ve kalitenizi vurgulamak için özgün logo ve kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden faydalanın.

Katalog, Broşür Tasarımı

Tanıtım Ürünleri , Katalog, broşür, insert, CD kapağı, CD kitapçığı tasarımları Ambalaj Tasarımları, Ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, paket kağıdı tasarımları, Outdoor tasarımları, Bilbord, afiş, poster, fuar panoları ve araç üstü grafik tasarım hizmetlerimizden faydalanın.

iPad Magazin Tasarımı

Günümüzde popüler hale gelen tabletlerden e-magazin okumak oldukça yaygınlaştı. E-magazin yada e-kataloglarda videolatınızı oynatabilir slide showlar oluşturabilir yada müzik dinletebilirsiniz. e-magazinleriniz size artık bir parmak dokunuşu kadar yakın.

Grafik tasarım hizmetine mi ihtiyacınız var?

Doğru yerdesiniz. Beraber neler yapabiliriz? Hemen konuşalım.