GRAFİK TASARIM BASKILI İŞLER TASARIMLARI

Grafik Tasarım, Profesyonel Baskılı İş Tasarımları, Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı, Katalog  Broşür Tasarımı, Dergi Tasarımı vb.

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarım P

Grafik Tasarım

Digital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Markanızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağı olarak hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı veya kurumsal kimliğinizi belleklere kazımak, dinamik ve güçlü bir imaj algısı yaratmak, sektördeki rakiplerinizden ilk görüşte ayrılmak için ve kalitenizi vurgulamak için özgün logo ve kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden faydalanın.
Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı P
Katalog Brosür Tasarımı P

Katalog, Broşür Tasarımı

Tanıtım ürünleri, katalog, broşür, insert, CD kapağı, CD kitapçığı tasarımları, Ambalaj  üzeri tasarımlar, ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, paket kağıdı tasarımları, outdoor tasarımları, bilboard, afiş, poster, fuar panoları ve araç üstü tasarım hizmetlerimizden faydalanın.

Baskılı / Dijital Dergi Tasarımı

Katalog sunumlarınızı PDF ile yapabilirsiniz. Peki bu PDF sunumlarınızı videolar resim galerileri sliderlar ile güçlendirmek ister misiniz? Sizler için kataloglarınızı sunumlarınızı en kaliteli şekilde tasarladıktan sonra dijital özellikler ekliyoruz. Ayrıca iPad, Android ve Kindle cihazlar için uyumlu formatlarda daha güçlü sunum özelliği olan dokümanlar  da hazırlıyoruz. Ayrıca en güzel tasarımlarla baskılı sürekli dergilerinizi de hazırlıyoruz.

Interaktif PDF Tasarımı P

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.