kurumsal siteler için ideal cms

Kullanışlı ve Düşük Maliyetli

WordPress İçerik Yönetim Sistemi ile web sitenizin tasarımlarını çeşitli frameworkler kullanarak yapmaktayız. Bu da sizlere daha az maliyetli üstün bir içerik yönetim sistemi hizmeti sunabilmemizi sağlıyor. İçerik Yönetim Sistemimiz sayesinde web sitenizi dünyanın neresinde olursanız veya hangi cihaza sahip olursanız olun hızlıca web sitenizi düzenleme imkanına sahip olursunuz.

Kolay ve Kullanışlı CMS

Kullanışlıdır ve Kolayca Öğrenilir

İçerik yönetim sistemimiz son kullanıcılar düşünülerek ( web sitesinin sahibi, asistan veya şirket çalışanı ) geliştirildiğinden ekstra teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitesi içeriğini düzenleyebilmenizi ve yönetebilmesini sağlar. Web sitenizi tasarlayıp yayına açtıktan sonra sizler Türkçe kontrol paneli ile web sitenizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Biraz internet kültürü ve ofis uygulamaları bilgisi olan hatta sadece facebook kullanabilen, herkes rahatlıkla sistemimize adapte olabilmektedir. Ayrıca web sitenizi nasıl kullanacağınıza dair ayrıca eğitim vermekteyiz.

guncel ve esnek cms

Güncel ve Esnek

WordPress İçerik Yönetim Sistemi sürekli geliştirilmekte ve yeni versiyonlara izin verdiğiniz taktirde otomatik olarak güncellenmektedir. Bu İçerik Yönetim Sistemi sayesinde sürekli güncel kalarak güvenlik endişelerini aşar ve şirketinizin prestijinizi sağlamlaştırırsınız. Sayfalarınızı yazılarınızı dilediğiniz kadar sütün ve satır açarak oluşturmanız artık çok kolay. Üstelik bu sistem ile mobil duyarlı cihazlarla da uyumlu sayfalar için ekstra bir gayret sarfetmenize gerek kalmıyor .

Kurulumu kolay kullanışlı cms

Kurulumu ve İşletmesi Kolay

Kurumsal dinamik bir web sitesini çalıştırmak için minimum gereklilikler; alan adı, hosting hizmeti ve içerik yönetim sistemidir. WPCMS genel bir kullanıma yönelik olarak geliştirildiğinden kurulumu bir kaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat bomboş tasarımsız ve içeriksiz bir yazılımın kurulumu size hiçbirşey ifade etmez. Size özel olarak hazırlayacağımız web sitesi arayüz tasarımının hazırlanması, içerik yönetim sistemine entegrasyon süreçleri web sitesinin yapı ve büyüklüğüne göre 7 ila 30 gün arasında süreler alabilmektedir. Ayrıca sitenize özel olarak kurulması gereken yeni modüller olduğunda yine bu süreler artabilmektedir.

kurumsal web siteleri için ideal cms

Kurumsal web siteleri için ideal

Çoğu Kurumsal Web Sitesinin ihtiyacı olan sayfalar haberler ürünler veya hizmetler ve iletişim bilgi formlarını rahatlıkla oluşturabilirsiniz. İçerik yönetim sistemimiz ile dilediğiniz kadar sayfa ve içerik girmenizin önünde herhangi bir engel yoktur.

mobil cms

Cep Telefonunuzla Düzenleyin

Cep telefonu ile düzenleme küçük ekran boyutlarından dolayı belki biraz daha zor olabilir ama anı kurtarabilir. Bazen bir harf yalnışlığı yada eksikliği bile yalnış bir anda özelliklede bir müşterinize sunum yaparken farkedilir ise ciddi sıkıntılara ve prestij kayıplarına yol açabilir. Artık bunu dert etmenize gerek yok toplantınıza giderken hemen akıllı telefonunuz ile yönetim panelinizi açın ve sayfanızı düzenleyin. İşte bu kadar basit.

dosya yönetimi

Güçlü Dosya Yöneticisi

İçerik Yönetim sistemimizde dosya yöneticisi yine en önemli bölümlerden birisidir. Web sitenize içerik eklerken, pek çok resim ve dosyayı ( word, excel, ppt, pdf, zip, rar vb.) paylaşmanız gerekebilir. Ayrıca harici bir resim editörüne ihtiyaç duymadan resimlerinizi boyutlandırabilir ve sadece belli bir bölümünü keserek kullanabilirsiniz. Dosyalarınızın isimlerini alt bilgilerini de web üzerinden rahatlıkla değiştirerek organize edebilirsiniz.

binlerce cms modulu

Binlerce Güncel Modül

İçerik yönetim sistemimizde ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilecek binlerce modül bulunmaktadır. Sürekli geliştİrilen ve her gün onlarca modül eklenenen bu platformda bu modüllerin adaptasyonu ve tasarımını web sitenizin kurumsal tasarım çizgisini bozmadan yapmaktayız.

cms kullanıcı yetkileri

Yönetim ve kullanıcı yetkileri

Şirketinizde nasıl ki belli bir kadrolaşma mevcut ise içerik yönetim sistemimiz içerisinde de ayrı kullanıcılara ayrı yetkiler atayabilirsiniz. Böylece yetkili kullanıcılar, sadece yetkileri dahilinde web sitenize içerikler girebilirler düzenleyebilir yada silebilirler. Ayrıca sadece en üst yönetici kontrolü sonrası içeriğinizi yayınlama imkanına sahip olursunuz.

cms coklu dil desteği

Çoklu Dil Desteği

Uluslararası bir ortamda rekabet eden şirketler için bir web sitesinin birden fazla dil seçeneği olması gerekliliği kaçınılmazdır. İçerik yönetim sistemimiz standart olarak bir dil destekler Türkçe veya İngilizce. İstediğiniz ek her dil için size yeni bir web sitesi maliyeti yerine, cüzi bedeller ile dilediğiniz dili ekleyebiliriz.

cms yedekleme

Yedekleme / Geri Yükleme

Web sitenizde oluşturduğunuz içeriğin belirli dönemlerde yedeğinin alınması önemlidir. İçerik Yönetim sistemimiz ile yetkilendirilen personel dilediği zaman rahatlıkla veritabanı ve dosya yedeğini alabilmektedir.

Sınırsız Sayfa İçerik

Tasarım / Tema Desteği

İçerik Yönetim Sistemimizi size özel olarak hazırladığımız tema ile sunmaktayız. Web siteniz üzerinde bu temaya uygun renkleri, yerleşimi, stil vb. özellikleri istediğiniz zaman değiştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Diğer bir önemli nokta ise örneğin bir yada iki sene sonra tasarımda bir değişikliğe gitmek istesenizde yeniden içerik yönetim sistemi satın almak zorunda kalmamanızdır. Mevcut yazılım yapısını koruyarak web sitenizin temasını %100 değiştirebilir ve sadece tasarım bedeli ile maliyetinizi azaltabilirsiniz.

arama motoru dostu seo

Organik Seo

Her sayfanıza ve içeriğinize anahtar kelimeler açıklamalar girebilir sayfa başlığınızın içeriğinizle uyumunu yüzdesel değerler ile görebilirsiniz. Yeşil ışığı görünceye kadar sayfanızın seo uyumunu test ede ede oluşturursunuz. Çoğunlukla bu aşamayı ilk etapta biz çözmekteyiz. Sonradan ekleyeceğiniz içerikler için nasıl bir çalışma yapmanız gerektiğini sizlere eğitim sırasında anlatmaktayız.

cms etiketleri kategorileri

Etiketler Kategoriler

İçeriğini bölümlemek ve sadece o kategori yada etiket altındaki içerikleri topluca görebilmek için etiketler oluşturabilirsiniz.

cms teknik destek

Teknik Destek

İçerik yönetim sistemimiz üzerinde karşılaşılacak bir sorun ve bu sorunun çözümü, bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Site yapımı bittikten sonraki ilk bir ay içerisindeki test aşamalarında çıkabilecek olası sorunlar tarafımızdan ücretsiz olarak çözülmektedir. Nadiren de olsa yıl içerisinde sorunlar çıkabilmekte ve bunlar tarafımızdan hızlıca çözülmektedir.

cms eğitimi

Eğitim

İçerik yönetim sistemimiz ile hazırladığımız web sitesi yayına açılmadan önce ilgili personellerinize web sitenizi yönetebilmeniz için bir kaç saatlik bir eğitim verilir. Bir kaç güncelleme sonrası kullanıcılar hızlı ve zevkli bir şekilde içeriklerini güncellerler. Müşterilerimiz daha sonra soruları için bizlerden telefonla destek alabilmektedirler.

Profesyonel bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz. Beraber neler yapabiliriz? Hemen konuşalım.