Skip to main content

IES Web Sitesi Projesini Responsive Olarak Hazırladık

By 12 Mart 2013Ekim 20th, 2019Aktaynet
ies responsive web sitesi

Proje kapsamında müşterimize özel olarak hazırladımız görsel grafik arayüz tasarımları ardından HTML5 ve CSS3 kodlaranarak tüm browserlara ve mobil cihazlarla uyumlu responsive arayüz tasarımını oluşturduk.

Kendi yazdığımız içerik yönetim sistemimiz olan Chita CMS  entegre edilen web sitesinde haberler, projeler, slider modülleri, foto galeri ve daha bir çok içerik yönetim sistemi modülümüzü kullandık.Arama motorlarına kayıtlarını yapıp site haritalarını gönderdik, istatistik için google analytics ve seo takibi geliştirme için yine google webmaster central takibini başlattık.

İlk responsive mobil cihazlarla uyumlu web tasarım denememizi başarı ile tamamlamış olmamının sevinci içerisindeyiz. www.iescoltd.com adresine mobil cihazlarınızdan girdiğinizde karşınıza masaüstü web sitesinden farklı bir görünümle karşılıyor.

Kendilerine bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

KISACA IES

Hızla gelişen ve büyüyen piyasa içerisinde kadrosunu ve vizyonunu genişleten firma anahtar teslimi elektrik taahhüt işleri ve tesislerin projelendirilmesi işlerine devam etmektedir.

Web Sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.iescoltd.com