İNTERAKTİF CD TASARIMI

İnteraktif CD Tasarımı, Şirket ve Tanıtım CD’si Tasarımı

İNTERAKTİF CD TASARIMI HİZMETLERİMİZ

İnteraktif CD Tasarımı Group Baran

Multimedya ve Interaktif Çözümler

Multimedya çözümleri sizin ve şirketinizin imajında, çalışma tarzında ve rakiplerinizle müşterilerinizin sizi algılayışında gerçek bir fark yaratabilir. Doğru kullanıldığında Multimedia Çözümleri, satışlarınızı artırmada, çalışanlarınız ile müşterileriniz arasında güven tesis etmede ve iş yoğunluğunuzu hafifletmede yardımcı olur. Multimedyaya büyük yatırımlar yapan uluslararası büyük şirketler gibi, size özel doğru ve etkili multimedya çözümleri ile başarınızı arttırma şansına sahip olabilirsiniz. Büyük işler yapmak için küçücük bir multimedya uygulaması ile mümkün olabilir ve aşılması imkansız gibi görünen zor işleri kolaylıkla başarmanızı sağlayabilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış özellikle şirketiniz ve iş gereksinimleriniz için üretilmiş mükemmel multimedya çözümlerinden olan CD-ROM , DVD-ROM artık geçmişte kaldı. Artık tasarladığımız içeriği Flash Bellekler için hazırlıyoruz. 

Referanslarımızdan multimedya cd’lerimizi görebilir sizlerde şirket veya ürün tanıtım yıllık yada düşündüğünüz herhangi bir konuda multimedya çözümleri hazırlayabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şirket Tanıtım CD’si

Şirket Tanıtım CD‘leri ile firma veya kurumunuzun tanıtımını, resimlerinizi, videolarınızı, üç boyutlu animasyonlarınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi ve bunun gibi ihtiyaçlarınıza uygun diğer tüm özellikleri içeren CD, DVD ya da Flash Bellekleri fuarlarda bilgisayarınıza veya DVD oynatıcınıza takıp hedef kitlenizin beğenisine sunabilir ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
Kalıcı bir ortam olan Flash Bellekler uzun ömürlüdür. Özenle hazırlanmış kutusu ve tasarımları ile hiç açılmasa bile müşterinizin kitaplığından dekoratif amaçlı olarak bile durabilir ve promosyon ürünü özelliği taşır. Flash Belleklere oldukça fazla içerik yerleştirilebildiğinden hiçbir kısıtlamaya gitmeden vermek istediğiniz tüm bilgileri verebilirsiniz.

Flash Bellekler Kartvizit şeklinde olabilmekte ve sadece sizin hakkınızda bilgi vermez ayrıca promosyon malzemesi olarak da görülebilir. Bu nedenle sizler için kalıcı Şirket Tanıtım CD’si içerik tasarımı çözümleri üretiyoruz. Sizde bir Tanıtım CD’si hazırlatmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Not: aktay.net olarak sadece CD içinde çalışan içeriğin tasarımını, CD üzeri kapak etiket sticker tasarımını yapmaktayız. Sizlere sadece 1 adet tasarlanmış master CD veriyoruz. Siz bu tek CD/DVD/Flash Belleği dilediğiniz çoğaltma merkezinde çoğaltabilirsiniz.

Doğuş Makina Şirket Tanıtım Cd Tasarımı P
Tegmen 2003 Yıllık Cd Tasarımı P

Yıllık Andaç CD

Mezun olma vakti yaklaşıyor ve sizde uzun yıllarınızı beraber geçirdiğiniz arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi, okulunuzu, kampüsünüzü ve etkinliklerinizi ileriki yıllarda hatırlamak amacı ile şık görünümlü yıllık-andaç CD veya DVD’leri hazırlatabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, anılarınızı, arkadaşlarınız hakkındaki görüşlerinizin yazılı olduğu metinleri, öğretmenlerinizi ve istediğiniz tüm etkinliklerin fotoğraf yada videolarını CD / DVD kapasitesi doluncaya kadar sınırsız olarak yerleştirebileceğimiz bu cd türü siz mezun olacak öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir bir medya olmuştur. Geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz bir kaç örneği görüntülemek için tıklayınız.

aktay.net yıllık CD tasarımını sadece size özel olarak hazırlar. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı özenle rütuşlar renk ayarlarını doğru ve tam yapar. Halihazırdaki bir şablondan öğrenci öğretmen resimlerini değiştirip sizlere herkes ile aynı şablonu satmaz. Bu yüzden hazır şablonlara nazaran biraz daha maliyetli de olsa, sadece size özel temaların bulunduğu bir yıllık CD’si, hatıralarınızı yıllar geçse bile daha canlı ve sıcak tutar. Sonradan bir köşeye terkedilip bir daha yüzüne bakılmayacak kadar kötü yıllık CD’leri yaptırmamak, arada sırada yıllığınıza bir göz attığınızda size eski hatıralarınızı tebessümle hatırlatan temalı bir çalışma yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Not: aktay.net olarak sadece CD içinde çalışan içeriğin tasarımını ve CD üzeri kapak etiket sticker tasarımını yapmaktayız. Sizlere sadece bir adet tasarlanmış master CD veriyoruz. Siz bu tek CD/DVD’yi dilediğiniz kopyalama çoğaltma merkezinde çoğaltabilirsiniz.

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.