iPad Magazine Uygulamaları Tasarımı

iPad tablet sahibi olan hemen herkes bir şekilde magazin iPad için özel olarak hazırlanmış magazine uygulamalarını indirmiştir. Sizlerde katalog broşüşür veya dergilerinizi iPad için hazırlatmak isterseniz bu mecraya uygun ölçülerde interaktif magazin tasarımlarınızı en güzel şekilde tasarlıyoruz.

Mobil Magazinin Farkı

Bu hizmet bir sayfaların sadece çevrilebildiği E-Katalog hizmeti değildir. Bildiğiniz cihazınıza indirilebilir bir mobil uygulamadır. Dolayısı ile içerisinde videolar oynatabildiğiniz, panaromik görüntüler, sliderlar, müzikler barındırabildiğiniz hatta bazı web servislerinden veri çekip online olarak sunabildiğiniz çok güçlü bir uygulama seçeneğidir.

Interaktif PDF ve ePUB tasarımı

Katalog sunumlarınızı PDF ile yaptığınızı biliyoruz. Peki bu pdf sunumlarınızı videolar resim galerileri sliderlar ile güçlendirmek istermisiniz. Sizler için kataloglarınızı sunumlarınızı en kaliteli şekilde tasarladıktan sonra interaktivite özellikleri ekliyoruz. Ayrıca iPad, Android ve Kindle cihazlar için uyumlu formatlarda daha güçlü sunum özelliği olan dökümanlar hazırlıyoruz.