Kartvizit CD Tasarımı

Kartvizit CD’lerin içeriklerinin tasarımı hizmetini vermekteyiz. Örneğin bir tanıtım cd si sadece tanıtım videosundan yada bir pdften oluşuyorsa buna interaktif cd değil multimedia CD denir. İnteraktif CD’ler bilgisayarlara takıldığında otomatik olarak çalışan aynı web siteleri gibi menüleri ve içerikleri olan CD’lerdir. Biz işte bu içeriğin en iyi anlamda sunumunuzu sağlaması için şık bir şekilde tasarımını yapıyoruz.

Tanıtımınıza önemli katkılar sağlayabilecek olan Kartvizit CD’ler şık ve küçük boyutlarıyla son zamanlarda çok tercih edilen bir multimedya ortamıdır. Her ne kadar cüzdanda taşınmasa da kağıt kartvizitler gibi kolayca atılmazlar. Kutusu ve kapağı özenli hazırlanmış bir Kartvizit CD içi promosyon niteliği ile hiç açılmasa bile müşterilerinizin masasında süs olarak kullanabilir.

Cüzdanınıza sığacak küçüklükte, dikdörtgen, yuvarlak ve belki de logonuz görünümündeki CD’ler şirketinizin kısa tanıtımı, resimlerinizi, verdiğiniz hizmetleri içerse nasıl olur? Kartvizit CD’yi herhangibir sunum dosyanız yada teklif ekinde gönderebilir ve firmanızın tanıtımını baskılı broşürlerler yerine daha hesaplı ve modern, çok daha az yer kaplayan, hareketli bir sunum ile yapabilirsiniz.

Bilgisayar dışında VCD ve DVD oynatıcıda da Kartvizit CD’ler açılabilecek şekilde de hazırlanabilir. Düğün, nişan davetiyesi ürün kataloğu gibi sadece şirket tanıtımı amacıyla kullanılmayan Kartvizit CD’ler hazırlanabilir. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kartvizit CD USB Teknik Özellikleri

Kartvizit USB: Yüksek veri kapasiteli tam bir tanıtım için en ideal ve en yeni mini çözümdür. Kartvizite entegre edilmiş usb bellek 4-8 GB veri alabilmekte böylece tanıtımınızı daha kaiteli görsel ve videolar ile güçlendirebilirsiniz.

Mini CD : Yaklaşık 220 MB veri kapasiteli mini cd yuvarlak biçimi ile CD’nin birebir küçültülmüş halidir. Çapı 8 cm’dir.

Dikdörtgen Kartvizit CD: 50 MB veri kapasiteli dikdörtgen kartvizit cd kenarları yuvarlatılmış diktörgen şeklinde ve 86 mm x 62 mm lik boyutlarıyla her an yanınızda taşıyabileceğniz bir tanıtım aracıdır.

Oval Kartvizit CD: 50 MB veri kapasiteli Dikdörtgen Kartvizit CD’nin kenarları daha yuvarlatılmış şeklidir. 49 mm üst en x 79 mm genişlik x 62 mm yüksekliğindedir.

Not: aktay.net olarak sadece CD içinde çalışan içeriğin tasarımını ayrıca CD üzeri kapak etiket sticker tasarımını yapmaktayız. Sizlere sadece bir adet tasarlanmış master CD veriyoruz. Siz bu tek CD/DVD’yi dilediğiniz kopyalama çoğaltma merkezinde çoğalttırabilirsiniz.