Online yada offline dijital ortamdaki gelişmeler basılı medyaya göre ihtiyacın daha çok arttığı alan olsa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçlarındandır.

İşletmenizin tanıtımı katalog, broşür, insert, flyer, kitapçık, faaliyet raporu, CD kitapçığı, ambalaj tasarımı, ambalaj, ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, billboard, afiş, poster, fuar panoları, rollup, araç giydirme, periyodik yayınlar, dergi reklam, ilan tasarımları vb. tasarımlarınızı en yeni fikirlerle hazırlıyoruz. Hazırladığımız tasarımlarda kalite ve güven hissinin verilmesi birinci amacımızdır.

Katalog, Broşür, Dergi, Ambalaj Tasarımı

Katalog – Broşür Tasarımı

İşletmenizin ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmak için geniş içerikli detaylı bilgi içeren basılı yayın reklam şeklidir. Katalog tasarımı ürünleriniz, hizmetleriniz ve firmanızın yüksek görsellikte tasarlanmasıdır.  En eski tanıtım şekillerinden biri olan kataloglar, elden ele dolaşarak tanıtımınızı yapar.

Katalog, Broşür, Dergi, Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, paket kağıdı tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Katalog, Broşür, Dergi, Ambalaj Tasarımı

Outdoor – Stand tasarımları

Bilbord, afiş, poster, fuar panoları, rollup ve araç üstü grafik tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Katalog, Broşür, Dergi, Ambalaj Tasarımı

Periyodik İlan ve Reklam Tasarımları

Aylık, haftalık, günlük yayınlar, magazinler,dergiler, kitap grafik tasarımı, gazete ve dergi reklam sayfaları ilan tasarımlarınızı hazırlıyoruz.