LOGO KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı hizmetimiz ile markanızı ve görsel kimliğinizi kaliteli ve fikre dayalı tasarımlarla hafızalara kazıyoruz.

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI HİZMETLERİMİZ

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı ico

Logo Tasarımı

Logo kurumsal kimliğinizin temelidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. “Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır” anlayışına birçok başarı öyküsünde rastlarız. Her yerde kullanabileceğiniz bir görsel kimlik öğesi olan logonuzu tasarlarken aşağıdaki şu maddelere özen gösteriyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Klavuzu Tasarımı Logonuzun kullanıldığı her mecrada matbu evraklarda, tabelalarda, araçlarınızın üzerlerinde, panolarda ve sosyal medyada nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuzda kalıcı bir görsel kimlik kitapçığı yaptırmalısınız. Daha sonra görsel kimliğinizi oluşturan ajans ile çalışmıyor olsanız bile artık görsel kimliğinize dair örnekler sizin elinizdedir. Örneğin bayilerinizin sizin görsel kimliğinizi uygulaması gerektiğinde bu kitapçıktan vererek onların görsel kimliğinizi yanlış yansıtmasını önleyebilirsiniz. Hiçbir yerde değişmeyen görsel kimliğiniz ile farklı renk tonları veya ebat uygulamaları gibi sıkıntılar çekmezsiniz.

Tüm görsel kimlik hizmetinde ihtiyaca göre farklılaşan genel olarak aşağıdaki hizmetleri veriyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı P
marka gorsel kimlik

İyi Hazırlanmış Bir Görsel Kimliğin Faydaları

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

Kurumsal Kimlik bazı dönemlerde yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firmanız, pazar gelişip değiştikçe “fark edilmek için” en etkili yol olarak görsel imajını değiştirebilmelidir.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı İşlerimizden Örnekler

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.