MOBİL DUYARLI WEB TASARIM

Responsive (Her Cihaza Duyarlı) Web Sitesi Tasarımı. Masaüstü Cep Telefonu Tablet ve TV’ye duyarlı tasarım hizmeti.

MOBİL DUYARLI WEB TASARIMI ÖZELLİKLERİ

Web Arayüz Tasarımı Resim

Responsive (Her Cihaza Duyarlı) Web Tasarım

Responsive web tasarım ile web sitenizin farklı cihaz ve ekranlarda rahatlıkla görüntülenmesini ve çalışmasını sağlarız. Yani web sayfanıza farklı cihazlardan (akıllı telefon, tablet, tv , masaüstü, notebook vb.) giriş yapıldığında ekranınız şekil değiştirerek kayarak esneyerek bu ekranlara otomatik olarak uyum sağlar. Resimleriniz, videolarınız, yazılarınız bu cihazlara otomatik olarak uyum sağlar ve kullanıcılarınız sitenizden maksimum fayda sağlar.

Mobil Kullanıcıları Kazanın

Web sitenizi sadece masaüstü versiyonlar için tasarlattıysanız web sitenizi farklı cihazlardan ziyaret eden kullanıcılarınız sayfanızdaki bilgileri okuyamaz, sağa sola kaydırmak, büyütüp küçültmek zorunda kalırlar. Bu durum kullanıcılarınızın sitenizden sıkılmasını ve hızla terk etmelerine neden olur. Eğer kullanıcılarınız herhangi bir cihazdan web sitenizi rahatlıkla gezebilir ise web sitenizi incelemeye ve kullanmaya devam eder ise rakip marka arayışına girmez. Bu da kullanıcılarınızın sadakatini ve memnuniyetini arttırarak ziyaret ve satışlarınızın artışı olarak olarak sizlere yansır.

Mobil Kullanıcılarınızı Kazanın
İçerik Göster Gizle

Dilediğiniz İçeriği Gösterin
veya Gizleyin

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı yani Duyarlı Web Tasarım, sitenizin görüntüleneceği cihaza bağlı olarak göstermek istediğiniz içeriği tutuyor, istemediğinizi ise gizliyor. Örneğin; öğle yemeği için dışarı çıkmak yerine cep telefonundan web sitenizi bulan birisinin kolayca sipariş vermesi gerekir. Bu kişinin hızla yemek menüsüne ulaşmasını, diğer tüm gereksiz büyük resim ve içerikleri gizleyerek hızla sipariş sayfasına yönlendirmesi responsive web tasarım ile mümkün kılabiliyoruz.

Arama Motorları Web Sitenizi Sevecek

Responsive web sitesi tasarımında URL yapısı, farklı cihazlar için farklı sürümleri olan web sitelerinin aksine aynı kalır. Böylece Google arama sonuçlarında yer almak web siteniz için oldukça kolaylaşır. Her cihaz için ayrı ayrı optimizasyon ile uğraşmaz yinelenen içerikten ve ceza yemekten kurtulursunuz. Böylece Google gibi arama motorlarının site popülaritenizi belirleyen Ranking puanlamasını arttırır, arama sonuçları sıralamasında yükselmenizi sağlar.
Mobil Arama Motorları
Mobil Sosyal Medya

Mobil Sosyal Paylaşım

Web sitenizin farklı cihazlar için ayrı ayrı versiyonları var ise her sosyal paylaşım da ayrı ayrı sayfa linkleri paylaşılır. Responsive web tasarımda hangi cihazdan paylaşım yapılır ise yapılsın hep aynı URL paylaşılmış olur. Böylece hangi içeriğinizin nerede ne kadar paylaşıldığını izlemeniz oldukça kolaylaşır.

Tek Yerden Güncelleme Düşük Maliyet

Web sitenizi Responsive kodladığımızda bakımı ve güncellemesi sizler için oldukça kolaylaşır. Çünkü her cihaz için ayrı ayrı versiyonları tek tek güncellemek yerine tek bir yönetim panelinden tek bir kayıt düzenlersiniz. Bu şekilde ayrı ayrı düzenlemelerden kurtulursunuz. Zaman kaybetmez hem maddi hem manevi tasarruf edersiniz.
Responsive Web Sitesi Yonetimi

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.