Skip to main content

Oska Yazılım Web Sitesi Tasarım ve Altyapısını Yeniledik

By 6 Nisan 2013Ekim 20th, 2019Aktaynet, Web Tasarım
Oska Yazılım Web Sitesi Tasarımı

Oska Web Sitesi tasarım ve Yazılım Projesi kapsamında müşterimize özel olarak hazırladımız görsel grafik arayüz tasarımları ardından HTML5 ve CSS3 kodlaranarak tüm browserlara uyumlu arayüz tasarımını oluşturduk.

Aktaynet tarafından geliştirilen içerik yönetim sistemimiz Chita CMS adapte edilen web sitesinde onlarca modül kullandık. Ayrıca e-ticaret modülümüz ile iş bankası sanal pos entegrasyonu yapılarak 3dPay ödeme yöntemi ile güvenli alışveriş yapılmasını sağladık. Web sitesi yönetilebilir modüllerini özetlemek gerekirse sayfa içeriği yönetimi, slider yönetimi (anasayfa ve dilenen tüm alt sayfalarda slider yönetimi), Menü yönetimi, haber ve kampanya yönetimi, e-bülten yönetimi, maillist ve mail gönderme modülü, sık sorulan sorular, sürümler modülü, video galeri modülü (youtube vimeo, selfhosting vb.) ile video kategori listeleme video detayları ve video yorumları alabilme, iletişim formları yönetimi mesajları görüntüleme cevap verebilme, site içi arama, makaleler makale yorumları yönetimi, flash xml modülü flash içerik slider yönetimi, anket, müşteri görüşleri ve benzeri siteye özel yazdığımız modülleri entegre ettik.

Sosyal Medyada Oska için facebook, twitter, google plus, vimeo ve youtube için online kurumsal kimliğin devamı amacıyla görseller tasarladık ve girişlerini yaptık.

Arama motorlarına kayıtlarını yapıp site haritalarını gönderdik, istatistik için google analytics ve seo takibi geliştirme için yine google webmaster central takibini başlattık.

Kendilerine bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

KISACA OSKA YAZILIM

1990 yılında kurulmuştur. Teklif dosyası hazırlama, ihale düzenleme, maliyet hesabı, hakediş ve kesin hesap düzenleme konularında yazılım bakım ve destek hizmetlerini de vermektedir.

20 yıllık birikim ve 3000’in üzerinde program kullanıcısına sahip olan eğitim ve danışmanlık hizmetleri Oska; yapı maliyeti, hakediş, ihale uygulamaları,… konularında çözümler üreten, sektörün öncüsü olmuş bir firmadır. Çalışmaları sadece paket programlar ile sınırlı olmayıp, maliyetbul.com, birimfiyat.com, e-kik.com gibi sektörün önde gelen siteleri de dahil olmak üzere, ürettiği programlarla entegre olarak çalışmakta olan 11 ayrı internet sitesinden hizmet vermektedir.

Web Sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.oska.com.tr