PROFESYONEL WEB TASARIM

Profesyonel Web Tasarım hizmetimiz ile kurumsal web sitenizle bir adım öne çıkın rakiplerinize fark atın.

PROFESYONEL WEB TASARIMI HİZMETLERİMİZ

Web Arayüz Tasarımı Resim

Web Arayüz Tasarımı

Profesyonel web tasarım hizmetimiz ile titizlikle ve özenle çalışarak sadece sizin iş ihtiyaçlarınıza yönelik, müşteri ve rakiplerinizi ve internetteki pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Özel web sitesi tasarımları ile bir farklılık yaratmak ve iş modelinizin gelişimini sağlamak birincil amacımızdır. Markanızın görsel ve kurumsal kimliğinizin internet üzerinde de aynı şekilde devam etmesi için profesyonel web arayüz tasarımı yaptırmak sizin için en uygun çözümdür.

İçerik Yönetim Sistemi

Özellikle Kurumsal Web Siteleri için WordPress içerik Yönetim Sistemi entegrasyonlarımız ile web sitelerinizi yönetmeniz oldukça kolaydır. Oldukça esnek olan WordPress’e dilediğimiz tasarımı entegre edebiliyoruz. WordPress sağlam, güvenli ve esnek yapısı ile tasarım bağımsız, hızlı ve kolay öğrenimi ile her seviyede kullanıcıya hitap etmektedir. Sayfa, menü, dosya ve medya yönetimi, video ve foto galeriler, ürünler, iletişim formları, yetkilendirilmiş kullanıcılar ve site üyeleri ve daha yüzlerce özellikle birlikte gelir.

İçerik Yönetim Sistemi ikon
Mobil Responsive Web Tasarım

Mobil Duyarlı Tasarım

Web sitelerinizin rahatlıkla akıllı telefonlar yada tabletlerde de rahatlıkla gezilmesini ve ekran boyutlarına kolayca adapte olmasını istiyorsanız web sitelerinizi mobil duyarlı olarak kodluyoruz. Çoğu eski site mobil duyarlı olarak kodlanmamıştır. Eğer eski sitenizin tasarımından memnun iseniz ve mobil cihazlarda da rahatlıkla gezilmesini istiyor iseniz web sitenizin ön yüz kodlaması yakın zamanda yeni tekniklere göre yapıldı ise aynı tasarım üzerinden biraz uğraşı ile mobil duyarlı (responsive) olarak kodlayabiliriz. Ya da en güzeli sizin için artık bir zorunluluk haline gelen yepyeni bir mobil duyarlı web sitesi hazırlayalım.

Arama Motorları Dostu

Tasarladığımız tüm web sitelerinde sadece görsel kaygılar taşımıyoruz. Hazırladığımız tüm sayfalarda sadece organik seo kurallarını uygulamamız ile birlikte tüm müşterilerimiz kendi arama kelimelerinin çoğunda arama motorlarında birinci sayfadalar. Her sayfaya her ürüne her video galerisi yada foto galeri öğesine ayrı ayrı title (Başlık), description (sayfa açıklaması) ve sosyal medya için açıklamalar girebiliyorsunuz. Böylece tüm web sitesi için tek bir satır açıklama yerine her sayfayı ve her detay sayfasını ayrıca tanımlamış oluyorsunuz. Elbette SEO hizmetlerimiz sadece bunlardan ibaret değil ayrıntılar için tıklayınız.
Organik Seo & Google Hizmetleri
Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal Medya Görselleri Tasarımı

Sosyal Medya’nın önemi her geçen gün arttığı gibi artık online kimliğinizin bir uzantısı olarak görülmekteler. Bu yüzden kurumsal müşterilerimizin sosyal medyada online kimliklerini devam ettiren tasarımlar ile Facebook Twitter ve Linkedin ve Instagram sayfalarınızı tasarlıyoruz. Her bir gönderiniz için de hem standart .jpg, .png görseller hem de hareketli grafikler hazırlıyoruz.

Video / Foto Galeriler/ Sliderlar…

Sizin için hazırladığımız profesyonel web tasarımı ile sitelerinde, sitenizin dilediğiniz yerine dilediğiniz kadar sınırsız foto galeriler videolar animasyonlar ve kayan resimler ve içerikler ekleyebilirsiniz. Dilerseniz web sitenizi bir video sitesi haline bile çevirebilirsiniz. Foto galeriler için tek bir sayfayı kullanmak zorunda değilsiniz. Her habere video galeri yada foto galeri ekleyebilmek içerik yönetim sistemimiz ile oldukça kolay. Ayrıca video galeri modülümüz ile Youtube, Vimeo yada Dailymotion’a yüklediğiniz videoları rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Video Foto Galeri Slider
Sınırsız Sayfa ve İçerik

Sınırsız sayfa ve içerik

Artık en küçük şirketin bile duyurmak istediği etkinlik haber kampanya yada yeni ürünleri olabiliyor. Bu yüzden statik web siteleri yerine dinamik bir altyapı ile hazırladığımız web sitelerinizde sayfa sınırı diye birşey yok. Üstelik web sayfanızı hazırlarken tüm içeriğinizi ilk etapta biz giriyoruz. Sonrasında ihtiyacınız olabilecek eklemek istediğimiz tüm sayfa ürün video foto galeri vb. içeriği siz girebildiğiniz için sayfa sayısı gibi bir sorununuz olmuyor.

Ürün Yönetimi

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde dilediğiniz kadar ürün tanıtım sayfası oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ve ürün oluşturabilir bu ürünlere foto galeri ya da videolar ekleyebilirsiniz. Ayrıca ürün teknik ayrıntılarını gösteren pdf ve benzeri dökümanlarınızı da bir kaç tıkla eklemeniz oldukça kolay. Ürünler modülümüzde sipariş formları ile sipariş alabilirsiniz. Kredi kartı, kapıda ödeme ya da havale / eft yöntemleri ile sitenizden sipariş verilmesini sağlıyoruz.
Ürün Yönetimi
Üyelik ve Bülten Yönetimi

Üyelik ve Bülten Sistemi

Web sayfanızda sadece üyelerinize göstermek istediğiniz sayfalar ve içerikler olabilir. Bu sayfalara üye girişini zorunlu hale getirebilirsiniz. Böylece üye olmayanların görmesini istemediğiniz içerikleri gizleyebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz için için iş modellerine göre Facebook ve Google hesapları ile web sitenize üye olmalarını sağlayabiliriz. Ayrıca opsiyonel olarak sitenize kayıtlı üyelerinize toplu mail atabilme imkanına da sahipsiniz.

Dosya Yönetimi

Web sitenize sınırsız sayıda dosya resim video yükleyebilmek içerik yönetim sistemimiz ile oldukça kolay. Yüklediğiniz resimleri küçültebilme, kesip kırpma yada silme işlemlerini dosya yöneticisi aracımız ile rahatlıkla yapabileceksiniz.
Dosya Yönetimi
Profesyonel Web Tasarım

Site İçi Arama

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde standart olarak site içi arama özelliğini eklemekteyiz.

Modern Önyüz Kodlama

Artık bir standart haline gelen ve hızla gelişimine devam eden özellikle HTML5, CSS3, JQuery önyüz kodlama teknolojilerini standart olarak tüm web sitelerinde kullanıyoruz. Böylece yeni teknolojiler ile hazırlamış olduğumuz web siteniz gelecekteki ihtiyaçlarınız için şimdiden sağlam bir alt yapıya sahip oluyor.
Html5 Css3 Jquery

Peki Nasıl Olmalı?

Marka ürün veya hizmetlerinizin tanıtımının uygulamasının nasıl olması gerektiği hakkındaki bu videomuzu izleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir tasarım dinazoru

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.