Skip to main content

Profesyonel Web Tasarım Özellikleri

Web Arayüz Tasarımı

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarımını titizlikle ve özenle çalışarak sadece sizin iş ihtiyaçlarınıza yönelik, müşteri ve rakiplerinizi ve internetteki pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Özel web sitesi tasarımları ile bir farklılık yaratmak ve iş modelinizin gelişimini sağlamak birincil amacımızdır. Markanızın görsel ve kurumsal kimliğinizin internet üzerinde de aynı şekilde devam etmesi için profesyonel web arayüz tasarımı yaptırmak sizin için en uygun çözümdür. Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Özellikle Kurumsal Web Siteleri için WordPress içerik Yönetim Sistemi entegrasyonlarımız ile web sitelerinizi yönetmeniz oldukça kolay. Oldukça esnek olan WordPresse dilediğimiz tasarımı entegre edebiliyoruz. WordPress sağlam, güvenli ve esnek yapısı ile tasarım bağımsız, hızlı ve kolay öğrenimi ile her seviyede kullanıcıya hitap etmektedir. Sayfa, menü, dosya ve medya yönetimi, video ve foto galeriler, ürünler, iletişim formları, yetkilendirilmiş kullanıcılar ve site üyeleri ve daha yüzlerce özelliği incelemek için tıklayınız.

mobil responsive tasarım

Mobil Duyarlı Tasarım

Web sitelerinizin rahatlıkla akıllı telefonlar yada tabletlerde de rahatlıkla gezilmesini ve ekran boyutlarına kolayca adapte olmasını istiyorsanız web sitelerinizi mobil duyarlı olarak kodluyoruz. Çoğu eski site mobil duyarlı olarak kodlanmamıştır. Eğer eski sitenizin tasarımından memnun iseniz ve mobil cihazlarda da rahatlıkla gezilmesini istiyor iseniz web sitenizin ön yüz kodlaması yakın zamanda yeni tekniklere göre yapıldı ise aynı tasarım üzerinden biraz uğraşı ile mobil duyarlı (responsive) olarak kodlayabiliriz. Ya da en güzeli sizin için artık bir zorunluluk haline gelen yepyeni bir mobil duyarlı web sitesi hazırlayalım.

arama motoru dostu seo

Arama Motorları Dostu

Tasarladığımız tüm web sitelerinde sadece görsel kaygılar taşımıyoruz. Hazırladığımız tüm sayfalarda sadece organik seo kurallarını uygulamamız ile birlikte tüm müşterilerimiz kendi arama kelimelerinin çoğunda arama motorlarında birinci sayfadalar. Her sayfaya her ürüne her video galerisi yada foto galeri öğesine ayrı ayrı title (Başlık), description (sayfa açıklaması) ve sosyal medya için açıklamalar girebiliyorsunuz. Böylece tüm web sitesi için tek bir satır açıklama yerine her sayfayı ve her detay sayfasını ayrıca tanımlamış oluyorsunuz. Elbette sadece bunlardan ibaret değil SEO hizmetlerimizin ayrıntıları için tıklayınız.

sosyal medya tasarımı

Sosyal Medya Görselleri Tasarımı

Sosyal Medya’nın önemi her geçen gün arttığı gibi artık online kimliğinizin bir uzantısı olarak görülmekteler. Bu yüzden kurumsal müşterilerimizin sosyal medyada online kimliklerini devam ettiren tasarımlar ile facebook twitter ve linkedin ve instagram sayfalarını tasarlıyoruz. Her bir gönderiniz için de hem standart jpg görseller hem de hareketli grafikler hazırlıyoruz. Sosyal Medya sayfalarınız için verdiğimiz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

video foto galeri slider

Video / Foto Galeriler/ Sliderlar…

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde sitenin dilediğiniz yerine dilediğiniz kadar sınırsız foto galeriler videolar animasyonlar ve sliderlar ekleyebilirsiniz.  Dilerseniz web sitenizi bir video sitesi haline bile getirebilirsiniz. Yada foto galeriler için tek bir sayfayı kullanmak zorunda değilsiniz. Her habere video galeri yada foto galeri ekleyebilmek içerik yönetim sistemimiz ile oldukça kolay. Ayrıca video galeri modülümüz ile youtube, vimeo yada dailymotiona yüklediğiniz videoları rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Sınırsız Sayfa İçerik

Sınırsız sayfa ve içerik

Artık en küçük şirketin bile duyurmak istediği etkinlik haber kampanya yada yeni ürünleri olabiliyor. Bu yüzden statik web siteleri yerine dinamik bir altyapı ile hazırladığımız web sitelerinizde sayfa sınırı diye birşey yok. Üstelik web sayfanızı hazırlarken tüm içeriğinizi ilk etapta biz giriyoruz. Sonrasında ihtiyacınız olabilecek eklemek istediğimiz tüm sayfa ürün video foto galeri vb içeriği siz girebildiğiniz için sayfa sayısı gibi bir sorununuz olmuyor.

ürün yönetimi

Ürün Yönetimi

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde dilediğiniz kadar ürün tanıtım sayfası oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ve ürün oluşturabilir bu ürünlere foto galeri ya da videolar ekleyebilirsiniz. Ayrıca ürün teknik ayrıntılarını gösteren pdf ve benzeri dökümanlarınızı da bir kaç tıkla eklemeniz oldukça kolay. Ürünler modülümüzde sipariş formları ile sipariş alabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ya da havale / eft yöntemleri ile sitenizden sipariş verilmesini sağlıyoruz. Kredi kartı ile alışveriş yöntemimiz yoktur.

üyelik bülten yönetim

Üyelik ve Bülten Sistemi

Web sayfanızda sadece üyelerinize göstermek istediğiniz sayfalar ve içerikler olabilir. Bu sayfalara üye girişini zorunlu hale getirebilirsiniz. Böylece üye olmayanların görmesini istemediğiniz içerikleri gizleyebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz için için iş modellerine göre facebook ve twitter hesapları ile web sitenize üye olmalarını sağlayabiliriz. Ayrıca ve web sitenize kayıtlı üyelerinize topluca mail atabilme şansına da sahipsiniz.

dosya yönetimi

Dosya Yönetimi

Web sitenize sınırsız sayıda dosya resim video yükleyebilmek içerik yönetim sistemimiz ile oldukça kolay. Yüklediğiniz resimleri küçültebilme, kesip kırpma yada silme işlemlerini dosya yöneticisi aracımız ile rahatlıkla yapabileceksiniz.

site içi arama

Site İçi Arama

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde standart olarak site içi arama özelliğini eklemekteyiz.

html5 css3 jquery

HTML5, CSS3, JQuery

Artık bir standart haline gelen ve hızla gelişimine devam eden özellikle HTML5, CSS3, JQuery önyüz kodlama teknolojilerini standart olarak  tüm web sitelerinde kullanıyoruz. Böylece yeni teknolojiler ile hazırlamış olduğumuz web siteniz gelecekteki ihtiyaçlarınız için şimdiden sağlam bir alt yapıya sahip oluyor.

Profesyonel bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz. Beraber neler yapabiliriz? Hemen konuşalım.