MÜŞTERİ

Oska Yazılım

YIL

2019

PROJE KONUSU

Web Sitesi Tasarımı

NELER YAPTIK

Oska Yazılım web sitesi tasarımı ve uygulama projesi kapsamında müşterimize özel olarak hazırladımız görsel arayüz tasarımları ardından kodlanarak tüm browser ve cihazlara uyumlu arayüz tasarımını oluşturduk.

Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemi Chita CMS’i adapte ettiğimiz web sitesinde onlarca modül kullandık. Ayrıca e-ticaret modülümüz ile iş bankası sanal pos entegrasyonu yapılarak 3dPay ödeme yöntemi ile güvenli alışveriş yapılmasını sağladık. Web sitesi yönetilebilir modüllerini özetlemek gerekirse sayfa içeriği yönetimi, slider yönetimi (anasayfa ve dilenen tüm alt sayfalarda slider yönetimi), Menü yönetimi, haber ve kampanya yönetimi, e-bülten yönetimi, maillist ve mail gönderme modülü, sık sorulan sorular, sürümler modülü, video galeri modülü (youtube vimeo, selfhosting vb.) ile video kategori listeleme video detayları ve video yorumları alabilme, iletişim formları yönetimi mesajları görüntüleme cevap verebilme, site içi arama, makaleler makale yorumları yönetimi, flash xml modülü flash içerik slider yönetimi, anket, müşteri görüşleri ve benzeri siteye özel yazdığımız modülleri entegre ettik.

Sosyal Medyada Oska için Facebook, Twitter, Vimeo ve Youtube için online kurumsal kimliğin devamı amacıyla görseller tasarladık ve girişlerini yaptık.

Arama motorlarına kayıtlarını yapıp site haritalarını gönderdik, istatistik için google analytics ve seo takibi geliştirme için yine google webmaster central takibini başlattık.

yapı kampüsü web sitesi tasarımı
yapı kampüsü web sitesi tasarımı 04
Yapı Kampüsü Web Sitesi Tasarımı 3

Tasarlanacak işiniz mi var?
Doğru yerdesiniz. Beraber neler yapabiliriz?
Hemen konuşalım.