Skip to main content
facebook sosyal medya tasarım hizmetleri

Facebook Hizmetleri

Web sitenizi biz hazırlar isek tüm müşterilerimize yapmış olduğumuz gibi Facebook hesabı alımı, şirket veya kuruluş sayfası alımı, facebook sayfanızın kapak tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin facebookta paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz. İçeriğinizin belli kısımlarını facebookta otomatik olarak yayınlamak isterseniz sunucunuza SSL kurup facebookta otomatik olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Web sitenize paylaş beğen butonları ve beğenenler kutusu, yorumlarınız için facebok yorum seçeneği de ekliyoruz. Ayrıca facebookta paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti de vermekteyiz. Facebook sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz.

twitter sosyal medya tasarım hizmetleri

Twitter Hizmetleri

Web siteninizi biz hazırlar isek; Twitter hesabı alımı, Twitter sayfanızın kapak arkaplan vb. tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin Twitter’da paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz. Haber başlıklarınızın otomatik olarak Twitter’da yayınlanmasını isterseniz sunucunuza ilgili modülleri kurup otomatik twit olarak atılmasını sağlıyoruz. Web sitenize son twitlerinizin akışını ve twit karları yerleştiriyoruz. Twitter sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Twitter’da paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti de vermekteyiz.

Instagram Tasarım Hizmetleri

Instagram Hizmetleri

Web siteninizi biz hazırlar isek; Instagram hesabı alımı, ilk profil resmi yükleme, ilk gönderilerinizin Instagram’da paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz.  İsterseniz web sitenize son instagram akışınızı yerleştiriyoruz. Instagram sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Instagram’da paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti vermekteyiz.

youtube vimeo tasarım hizmetleri

Youtube Vimeo ve Diğerleri

Video içerikleriniz var ise bu içeriklerinizi yayınlamanız gereken en büyük iki mecra Youtube ve Vimeo. Bu sitelerde videolarınızı ücretsiz olarak barındırma imkanına sahipsiniz. Hesabınızın alımı videolarınızın yüklenmesi kanal ve oynatma listelerinin hazırlanması, kapak resimleri, web sitenizde yeniden paylaşımı kategorilendirilmesi, videolarınızın bu sitelerin araçlarını kullanarak iyileştirilmesi gibi bir çok hizmet vermekteyiz. Youtube ve Vimeo’yu kurumsal olarak kullanmanız için bu sitelere belli bir ödeme yapmalısınız. Bu işlemlerin takibinide yapmaktayız. Ayrıca özel olarak ilgilendiğiniz ve bulunmak istediğini diğer sosyal mecralar içinde aynı hizmetleri vermekteyiz.

Sosyal medya tasarımlarına mı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz. Beraber neler yapabiliriz? Hemen konuşalım.