SOSYAL MEDYA TASARIMI

Sosyal Medya Tasarımı hizmetimiz tüm sosyal medya hesaplarınız için tasarım ve animasyon hizmetleri

SOSYAL MEDYA TASARIM HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri Facebook

Facebook için Tasarım Hizmetleri

Facebook hesabı alımı, şirket veya kuruluş sayfası alımı, facebook sayfanızın kapak tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin facebookta paylaşılması hizmetlerini de yapıyoruz.  Web sitenize paylaş beğen butonları ve beğenenler kutusu, yorumlarınız için Facebook yorum seçeneği de ekliyoruz. Ayrıca Facebook’ta paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım ve animasyon hizmeti de vermekteyiz. Facebook sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz.

X (Twitter) için Tasarım Hizmetleri

Twitter hesabı alımı, Twitter sayfanızın kapak arkaplan vb. tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin Twitter’da paylaşılması hizmetlerini de yapıyoruz. Haber başlıklarınızın otomatik olarak Twitter’da yayınlanmasını isterseniz ilgili modülleri kurup otomatik twit olarak atılmasını sağlıyoruz. Web sitenize son twitlerinizin akışını ve twit kartları yerleştiriyoruz. Twitter sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Twitter’da paylaşacağınız her içerik için sürekli görsel tasarım hizmeti de vermekteyiz.

Twitter P
Instagram P

Instagram için Tasarım Hizmetleri

Instagram hesabı alımı, ilk profil resmi yükleme, ilk gönderilerinizin Instagram’da paylaşılması hizmetlerini de yapıyoruz. İsterseniz web sitenize son Instagram akışınızı yerleştiriyoruz. Instagram sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Instagram’da paylaşacağınız her gönderi için sürekli post görsel tasarımı hikaye görsel tasarımı reels hareketli grafik animasyon hizmeti vermekteyiz.

Youtube Vimeo ve Diğerleri için Tasarım Hizmetleri

Video içerikleriniz var ise bu içeriklerinizi yayınlamanız gereken en büyük iki mecra Youtube ve Vimeo. Bu sitelerde videolarınızı ücretsiz olarak barındırma imkanına sahipsiniz. Hesabınızın alımı videolarınızın yüklenmesi kanal ve oynatma listelerinin hazırlanması, kapak resimleri, web sitenizde yeniden paylaşımı kategorilendirilmesi, videolarınızın bu sitelerin araçlarını kullanarak iyileştirilmesi gibi bir çok hizmet vermekteyiz. Youtube ve Vimeo’yu kurumsal olarak kullanmanız için bu sitelere belli bir ödeme yapmalısınız. Bu işlemlerin takibini de yapmaktayız. Ayrıca özel olarak ilgilendiğiniz ve bulunmak istediğiniz diğer sosyal mecralar içinde aynı hizmetleri vermekteyiz.

Youtube Vimeo P

Sosyal Medya Tasarımlarımızdan Örnekler

Kuş P

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.