Skip to main content

TV Reklam Medya Ajansı Web Sitesini Responsive Olarak Tamamladık

By 8 Temmuz 2013Kasım 22nd, 2019Aktaynet, Responsive Mobil Tasarım, Web Tasarım
TV Reklam Medya Ajansı Web Sitesi

Tvreklam.com.tr web sayfası tasarım ve yazılım projesi kapsamında müşterimize özel olarak hazırladımız görsel grafik arayüz tasarımları ardından HTML5 ve CSS3 kodlaranarak tüm browserlara ve mobil cihazlarla uyumlu responsive arayüz tasarımını oluşturduk.

Kendi yazdığımız içerik yönetim sistemimiz olan Chita CMS entegre edilen web sitesinde haberler, tv reklamcılığı, dinamik haber, tv reklam paketleri, tv reklamı ver, video galeri modülü (youtube vimeo, selfhosting vb.) ile video kategori listeleme video detayları, iletişim formları yönetimi mesajları görüntüleme cevap verebilme, slider yönetimi, anket, referanlar ve siteye özel olarak hazırladığımız modüllerimizi entegre ettik..Arama motorlarına kayıtlarını yapıp site haritalarını gönderdik, istatistik için google analytics ve seo takibi geliştirme için yine google webmaster central takibini başlattık.

İkinci responsive mobil cihazlarla uyumlu web tasarım çalışmamızı başarı ile tamamlamış olmamının sevinci içerisindeyiz. www.tvreklam.com.tr adresine tablet yada akıllı telefon cihazlarınızdan girdiğinizde sizi masaüstü web sitesinden farklı bir görünüm karşılıyor.

Kendilerine bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.