Skip to main content

Union Media Web Sitesi Projesini Tamamladık

By 3 Kasım 2012Ekim 20th, 2019Aktaynet, Web Tasarım
Union Media Web Sitesi Tasarımı

Türkiye ve Avrupa ülkelerinde Euro Türk kanalları için medya reklamları alanında profesyonel hizmetler sunan Union Media web sitesi tasarım ve uygulama projesini tamamladık.

Union Media Web sitesi projesi kapsamında grafik arayüz tasarımları ardından İçerik Yönetim Sistemimiz ChitaCMS kullanılarak geliştirildi. CMS yazılımımıza entegre edilen TV Reklamcılığı modülü hazırlandı.  Bu sayade Union Media hazırladıkları yada satışını yaptıkları reklamcılık faaliyetlerini tanıtıp sergileme imkanı buldular.  Ayrıca TV Reklam paket ve fiyatlarını dinamik olarak girebilmeleri için Reklam Paketleri modülü hazırlandı. TV reklamı vermek isteyen web sitesi ziyaretçileri için de TV reklamı verebilmeleri için program ve kanal seçimleri yapabilecekleri bir iletişim modülü hazırlandı. Video galeri modülü ile yine fragman ve dizi tanıtımları yapılabilen web sitesinde haberler, flash video, dinamik youtube video ekleme seçenekleri ile ana sayfa da haftalık yayın akışlarını düzenlemeleri için şık bir vitrin hazırlanan Union Media web sitesi müşteri ihtiyaçları tamamlanarak hizmete açıldı.

Kendilerine bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

Kısaca Union Media

Etnik pazarlama üzerine uzmanlaşmış bir full medya ajansı olarak, Türkiye ve tüm Avrupa ülkelerine medya alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Web Sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.unionmedia.de