Skip to main content

Web Sitemiz Yenilendi

By 5 Ocak 2015Ekim 20th, 2019Aktaynet, Responsive Mobil Tasarım, Web Tasarım
aktay.net web sitemiz yenilendi

Uzun süredir işlerin yoğunluğundan kendi websitemi yenileyemedim. Nihayet websitemi yeni bir altyapı ve farklı bir bakış ile hazırladıktan sonra bugün açmak kısmet oldu. Bundan sonra işlerime yorum almayı düşündüğümden işlerimi de yoruma açtım. Beğenen olur beğenmeyen olur herkesin görüşüne saygılıyım.

Özel yazılım geliştirmenin yüksek maliyetlerini artık hiçbir orta halli müşterimiz karşılayamamakta. Son çıkan web teknolojilerinin özellikle arama motorlarına yönelik yeniliklerin uygulanmasının uzun süreler alması ve yüzlerce kalem özelliğin hızlı adaptasyonu uzun süreler ve maliyetler oluşturuyor. Ben de tercih eden müşterilerimize daha düşük maliyetlerle ile websitesi sahibi olmaları için ve bundan sonra da yapacağımız kurumsal web sitelerinde WordPress içerik yönetim sistemini kullanmayı düşündüğümden, kendi websitemi de bu sistemde hazırlamayı uygun gördüm. Esnek ve hemen her kurumsal sitede kullanabileceğimiz bir framework tema üzerinden tasarım ve içeriğimizi hazırladım. WordPress içerik yönetim sisteminin getirdiği yüzlerce avantaj da cabası.

Ayrıca bundan sonra karşılaştığım teknik sıkıntılara dair bulduğum yada bulamadığım çözümleri sizlerle paylaşmayı düşünmekteyim. Daha önce onlarca kez çalınan web sitemin tasarımı resimleri ikonları hatta referanslarımız yani yaptığımız işler umarım bu sefer çalınmaz. Azıcık uğraş ver kafa patlat junior kardeşim. Aylardır hazırladığımız içeriği ve emeği bir farklı kaydet komutu ile çalma. Esinlenmek serbest ama lafımız birebir çalanlara. Başımıza gelmese yazmayız.

Lütfen web sitemde gördüğünüz hataları, eksikleri talep veya önerilerinizi yorum yazarak bana iletin. Görüşleriniz benim için değerli.

Okuduğunuz için teşekkürler.