Skip to main content

Web Tasarım Ankara

profesyonel web tasarım

Profesyonel Web Tasarım Ankara

Profesyonel görünümlü özel ve özgün web tasarım hizmetimiz ile sizlerin sert rekabet koşullarına uyum sağlayarak online dünyadaki rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemimi olarak geniş modül ve yaygın desteği olan WordPress kullanıyoruz. Sizler için hazırladığımız tasarımlara entegre ettiğimiz bu içerik yönetim sisteminini sorunsuz kolayca ve hızlıca yönetin ve güncel kalın günümüzün zor rekabet koşullarına hızla uyum sağlayın.

web arayuz tasarımı

Arayüz Tasarımı

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarım hizmetimizden faydalanın yazılımlarınız profesyonel görünüme sahip olsun.

e-ticaret sitesi tasarımı

e-Ticaret Arayüz Tasarımı

Herhangi bir yere yaptırmış olduğunuz e-ticaret sitenizi standart hazır bir şablon seçerek hızla yayına açıp hizmet vermeye başladınız. Fakat seçtiğiniz bu tasarım markanızı ve kurumunuzu tam olarak ifade edemiyor veya artık hoşunuza gitmiyor. Sizler için web sitenizi inceliyor yazılımınızın kısıtlamaları dahilinde sizler için tüm sitenizi yada bannerlarınızı en uygun ve en güzel şekilde tasarlıyoruz.

mobil responsive tasarım

Mobil Responsive Web Tasarım

İçerik yönetim sistemi, Dinamik Siteler,  size özel web projeleri ve yazılım modülleri üretiyoruz. Doğru uygulanmış internet yazılım uygulamaları ile maliyetinizden, zamanınızdan ve işgücünden tasarruf edersiniz.

scrooll parallax site

Scrool Landing Page

Bir tek ürün için yada yeni duyuracağınız ürün veya hizmet için en uygun çözümdür. Ürün veya hizmetinizi hızla tanıtmak için tek sayfalık ama ve bilgilendirici tek sayfalık web sayfaları hazırlıyoruz.

Banner Tasarım

Banner Tasarımı

Internet reklamcılığının önemli ve büyük bir bir bölümünü reklam bannerları oluşturmaktadır. Verdiğiniz reklamların daha etkili olmasını sağlamak için aktay.net sizler için ilgi çekici ve hedefe yönlendirici, farklı ebat ve dosya büyüklüklerinde flash banner ve resim bannerlar hazırlar.

html5 animasyon

HTML5 Animasyon

Web sitenizde ancak küçük animasyonlar ile anlatabileceğiniz içerikleriniz için tüm platformlarda görüntülenebilen HTML5 Animasyon çalışmalarına ihtiyacınız olabilir. Sizler için hazırlayacağımız bu animasyonları üstelik mobil duyarlı olarak hazırlamaktayız. Böylece mobil cihazların flash animasyon kısıtlama engellerini rahatlıkla aşarsınız.

Online Pazarlama

arama motoru dostu seo

Organik Seo & Google Hizmetleri

Onilne Dünyadaki en önemli pazarlama aracı olan Google hizmetlerininin bir çoğunu müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız. Ayrıca Google reklam bütçenizi daha  verimli ve efektif olarak kullanmanız için danışmanlık ve google reklam oluşturma hizmeti de vermekteyiz.

sosyal medya tasarımı

Sosyal Medya Tasarımları

Sizler için hazırladığımız her web sitesi projesinde sosyal medyadan maksimum fayda elde etmeniz için Facebook, Twitter, Google+, Youtube, Vimeo sayfalarınızın kapak, arka plan vb. görsel tasarımlarını özel olarak hazırlıyoruz.

e-mail marketing

e-Mail Marketing

Email marketing, çalıştığınız veya potansiyel müşterilerinize haber ve duyurularınızı toplu şekilde ulaştırmanızı sağlayan sistemdir. Websitenizi ziyaret eden müşterilerinizin email adreslerini toplayıp, bu müşterilerinizi gruplayabilir ve istediğiniz anda, istediğiniz kadarına anında elektronik bülteninizi gönderebilirsiniz.

e-bulten tasarımı

e-Bülten Tasarımı

Düzenli bülten gönderimi yapan bir firma iseniz sizler için özenle ve titizlikle hazırlayacağımız yaratıcı fikirler içeren tasarımlarımız ile e-postalarınız ilgi çekici canlı ve hemen silinmek yerine okunma ve bakılma oranını yükselten bülten tasarımlarını hazırlatmak sizin elinizde.

Grafik Tasarım

grafik tasarım

Grafik Tasarım

Digital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Markanızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağı olarak hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Logo Tasarımı

Logo ve Kurumsal Kimlik

Markanızı veya kurumsal kimliğinizi belleklere kazımak, dinamik ve güçlü bir imaj algısı yaratmak, sektördeki rakiplerinizden ilk görüşte ayrılmak için ve kalitenizi vurgulamak için özgün logo ve kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden faydalanın.

katalog broşür tasarımı

Katalog, Broşür Tasarımı

Tanıtım Ürünleri , Katalog, broşür, insert, CD kapağı, CD kitapçığı tasarımları Ambalaj Tasarımları, Ürün etiketleri, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, paket kağıdı tasarımları, Outdoor tasarımları, Bilbord, afiş, poster, fuar panoları ve araç üstü grafik tasarım hizmetlerimizden faydalanın.

dijital dergi ipad magazine tasarımı

iPad Magazin Tasarımı

Günümüzde popüler hale gelen tabletlerden e-magazin okumak oldukça yaygınlaştı. E-magazin yada e-kataloglarda videolatınızı oynatabilir slide showlar oluşturabilir yada müzik dinletebilirsiniz. e-magazinleriniz  size artık bir parmak dokunuşu kadar yakın.

Animasyon

video animasyon

Video Animasyon

2/2.5 Boyutlu video animasyonları web sitenizde interaktif cd içeriğinde fuarlarda ve tanıtıma ihticanız olan her yerde kullanabilirsiniz. Birçok bilgiyi hareketli ve şık animasyonlar ile hedef kitlenize iletmeniz için en etkili yol sizi ürünlerinizi yada projelerinizi anlatan kısa bir video animasyondan geçiyor.

flash animasyon

Animate Animasyon

Eskden adı flash olan Adobe Animate ile artık Google reklamları için hareketli banner animasyonlarda dahil 2/2.5 boyutlu HTML 5 animasyonlar hazırlıyoruz. Web sitenizde ve google reklamlarında kullanabileceğiniz en güzel hareketli grafikleri hazırlıyoruz.

interaktif tanıtım cd

Şirket Tanıtım CD Tasarımı

Multimedia interaktif cd çözümleri sizin ve şirketinizin ofline ortamda da kurumsal kimlik ve imajınızı devam ettirerek  rakipleriniz ve müşterilerinizin sizi algılayışında gerçek bir fark yaratabilir.

kartvizit cd tasarımı

Kartvizit CD Tasarımı

Tanıtımınıza önemli katkılar sağlayabilecek olan Kartvizit CD’ler şık ve küçük boyutlarıyla son zamanlarda çok tercih edilen bir multimedya ortamıdır.Kutusu ve kapağı özenli hazırlanmış bir Kartvizit CD içi promosyon niteliği ile hiç açılmasa bile müşterilerinizin masasında süs olarak kullanabilir.