HAYALLERİNİZİ

TASARLIYORUZ

Merhaba, aktaynet’i 2001 yılında kurduk. O günden beri web tasarım, grafik tasarım, hareketli grafik tasarımı, 3d modelleme illustrasyon ve görselleştirme hizmetleri vermekteyiz. 

HER MECRAYA TASARLIYORUZ

600’ün üzerinde web sitesi, 100’lerce katalog broşür, dergi, 10’larca kurumsal kimlik çalışması, irili ufaklı 1000’lerce grafik tasarım çalışmasına imza attık. 100’lerce müşteri ile beraber çalıştık. Kimi zaman yalnız, kimi zaman bir ekiple ve kimi zaman çözüm ortaklarımızla beraber yazdık çizdik tasarladık. Bu süreçte gecemizi gündüzümüze katarak her yeni gün yeni bir şey öğrenerek ve öğrendiklerimizle bazen kendimizin, bazen bir ekibin bazen de bir müşterinin fikirlerini tasarımlarımıza yansıttık.

Çalışmalarımızda görsel, teknolojik ve estetik kaliteye önem vermekteyiz. Yaptığımız işlere emek harcayarak ortaya çıkarmak bizim için en büyük mutluluktur. Her zaman amatör ruhumuzu koruduk ve her yeni yaptığımız işte ufakta olsa farklı olabiliyor isek ne mutlu dedik. Çok iş yapmaktansa kaliteli işler yapmayı tercih ediyoruz. Orijinal fikirler üretmek ve müşterimizin online yada offline tanıtımı için hazırladığımız tasarımların fayda getiren, iş yaptıran ve prestijini arttıran çalışmalar olmasına özen gösteriyoruz.

WEB TASARIM GRAFİK TASARIM AJANSI

Aktaynet bir limited şirkettir. 2001’den beri yaptığımız irili ufaklı binlerce işin getirdiği tecrübe ile bir görsel tasarım ajansının verebileceği hemen her hizmeti sizlere veriyoruz.

AKTAYNET TASARIM YAZILIM DONANIM BİLİŞİM ve TİCARET LTD. ŞTİ.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

YENİ
FİKİRLER

Markanızın gelişimi için daima yeni fikirlere ihtiyacınız vardır. Uzun yıllardır yaptığımız her işte işinize en uygun orijinal bir fikir üzerine geliştirdiğimiz konsept tasarımlar ile kurum kimliğinizi online ve baskılı işlerde değerleyen işler yapmaktayız. Bir fikir üzerine dayanan tasarımlar hedef kitleniz tarafından daha sıcak karşılanır ve genellikle daha etkilidir.

Tasarım Ajansı

VİZYON

Markanızın sürekli olarak kaliteli bir duruş sergilemesi için devamlılık esastır. Bize veya başkalarına zaman zaman veya tek tek işler yaptırarak bu kaliteyi muhafaza edemezsiniz. Bu yüzden de uzun soluklu çalışmalarda orijinal tasarım fikirleri ile oluşturulmuş kaliteli görsellerinizi her alanda web sitelerinizde, baskılı işlerinizde, reklamlarınızda, animasyonlarınızda devam ettirerek markanızı ve görsel kimliğinizi hedef kitlenizin bilinçaltına yerleştirmeye gayret etmekteyiz.

Vizyon

SAMİMİYET ve
DÜRÜSTLÜK

Elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağımızın farkındayız. Büyük şirketlerin tüm reklam mecraları için tüm çalışmalarını hazırlayabilmemiz elbette mümkün değil. Her ne kadar geçmişte çok büyük şirketlere hizmet vermiş olsak da küçük ve orta ölçekli şirketlerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktan ve mümkün olduğunca az bürokrasiden hoşlanmaktayız.

Samimiyet

KABİLİYETLERİMİZ

icon G S.2

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım 100%
icon G S.4

Web Tasarım

Web Gasarım 98%
icon G S.3

Hareketli Grafikler

Grafik Tasarım 96%
icon G S.1

3D Modelleme

Grafik Tasarım 95%

Her tasarımımız kişiseldir. Müşterilerle kuracağımız doğru iletişim, projelerin tasarım süreci sonunda nasıl görüneceğini belirler. Başarı ancak müşterilerimiz ile beraber çalıştığımızda sağlanır. Tasarımı sadece biz değil siz de yapıyorsunuz.

Mehmet AKTAY
Tasarımcı
mehmet aktay

NELER YAPTIK

+
Web Sitesi
+
Kurumsal Kimlik
+
Animasyon
+
Çay

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Oska Yazılım Logo
Galamedya Logo
PMI Turkey Logo
Tanıtek Logo
IES Logo
Dyt Magazin Logo
TürkTrust Logo
Sağlık Bakanlığı Logo
Fideltus Logo
Ağaçlı Logo
Feyza Demir Logo
Armakom Logo
Arvento Logo
Kagem Logo
Wordtest Logo
Mehmetcik Vakfı Logo
Elmas İş Logo
PCK Logo
Us Healtcare Logo
Temas Isı Mühendislik Logo
Anfa Logo
Arlod Logo
Smartsoft Logo
Yakamoz Tercüme Logo
Greenpeace Hotel Logo
Elele Vakfı Logo
Exam Navigator Logo
Union Media Logo
Elite Medical Logo
Evden Eve Logo