WEB TASARIMI GRAFİK TASARIM DİJİTAL TASARIM ARAYÜZ TASARIMI BASKILI TASARIM ANİMASYON SOSYAL MEDYA TASARIMI GÖRSEL TASARIM 3D MODELLEME

Web tasarımı, web arayüz tasarımı, yazılım görsel arayüz tasarımı, grafik tasarım, animasyon, hareketli grafikler, 3D grafik tasarım ve görselleştirme hizmetlerimiz.

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel özel ve özgün web tasarım hizmetimiz ile sizlerin sert rekabet koşullarına uyum sağlayarak online dünyadaki rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemimi olarak geniş modül ve yaygın desteği olan WordPress kullanıyoruz. Sizler için hazırladığımız tasarımları entegre ettiğimiz bu içerik yönetim sisteminini sorunsuz kolayca ve hızlıca yönetin ve güncel kalın günümüzün zor rekabet koşullarına hızla uyum sağlayın.

İçerik Yönetim Sistemi ikon
Web Arayüz Tasarımı Resim

Web Arayüz Tasarımı

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarım hizmetimizden faydalanın yazılımlarınız profesyonel görünüme sahip olsun.

e-Ticaret Arayüz Tasarımı​

Herhangi bir yere yaptırmış olduğunuz e-ticaret sitenizi standart hazır bir şablon seçerek hızla yayına açıp hizmet vermeye başladınız. Fakat seçtiğiniz bu tasarım markanızı ve kurumunuzu tam olarak ifade edemiyor veya artık hoşunuza gitmiyor. Sizler için web sitenizi inceliyor yazılımınızın kısıtlamaları dahilinde sizler için tüm sitenizi yada bannerlarınızı en uygun ve en güzel şekilde tasarlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi ikon
Mobil Responsive Web Tasarım

Mobil Duyarlı Tasarım

Duyarlı web tasarım ile web sitenizin farklı cihaz ve ekranlarda rahatlıkla görüntülenmesini ve çalışmasını sağlarız.

Banner Tasarımı

Internet reklamcılığının önemli ve büyük bir bir bölümünü reklam bannerları oluşturmaktadır. Verdiğiniz reklamların daha etkili olmasını sağlamak için aktay.net sizler için ilgi çekici ve hedefe yönlendirici, farklı ebat ve dosya büyüklüklerinde flash banner ve resim bannerlar hazırlar.

Banner Tasarımı
Scrool Landing Page

Scrool Landing Page

Bir tek ürün için yada yeni duyuracağınız ürün veya hizmet için en uygun çözümdür. Ürün veya hizmetinizi hızla tanıtmak için tek sayfalık ama ve bilgilendirici web sayfası hazırlıyoruz.

HTML5 Animasyon​

Web sitenizde ancak küçük animasyonlar ile anlatabileceğiniz içerikleriniz için tüm platformlarda görüntülenebilen HTML5 Animasyon çalışmalarına ihtiyacınız olabilir. Sizler için hazırlayacağımız bu animasyonları üstelik mobil duyarlı olarak hazırlamaktayız. Böylece mobil cihazların flash animasyon kısıtlama engellerini rahatlıkla aşarsınız.

HTML5 Animasyon

DİJİTAL TASARIM HİZMETLERİMİZ

Organik Seo & Google Hizmetleri

Organik Seo & Google Hizmetleri

Dijital dünyadaki en önemli pazarlama aracı olan Google hizmetlerininin bir çoğunu müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız. Ayrıca Google reklam bütçenizi daha verimli olarak kullanmanız için danışmanlık ve google reklam oluşturma hizmeti de vermekteyiz.

Sosyal Medya Tasarımları

Sizler için hazırladığımız her web sitesi projesinde sosyal medyadan maksimum fayda elde etmeniz için Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Vimeo sayfalarınızın kapak, arka plan ve gönderi vb. görsel tasarımlarını sizel özel olarak hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları
e-Mail Marketing

e-Mail Marketing

e-Mail marketing, çalıştığınız veya potansiyel müşterilerinize haber ve duyurularınızı toplu şekilde ulaştırmanızı sağlayan bir sistemdir. Websitenizi ziyaret eden müşterilerinizin email adreslerini toplayıp, bu müşterilerinizi gruplayabilir ve istediğiniz anda, istediğiniz kadarına anında elektronik bülteninizi gönderebilirsiniz.

e-Bülten Tasarımı

Düzenli bülten gönderimi yapan bir firma iseniz sizler için özenle ve titizlikle hazırlayacağımız yaratıcı fikirler içeren tasarımlarımız ile e-postalarınız ilgi çekici canlı ve hemen silinmek yerine okunma ve bakılma oranını yükselten bülten tasarımlarını sizler için hazırlıyoruz.

e-Mail Marketing

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarım P

Grafik Tasarım

Digital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Markanızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağı olarak hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı veya kurumsal kimliğinizi belleklere kazımak, dinamik ve güçlü bir imaj algısı yaratmak, sektördeki rakiplerinizden ilk görüşte ayrılmak için ve kalitenizi vurgulamak için özgün logo ve kurumsal kimlik tasarım hizmetimizden faydalanın.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı P
Katalog Brosür Tasarımı P

Katalog, Broşür Tasarımı

Katalog, broşür, insert, flyer, CD kapağı, CD kitapçığı tasarımları, ambalaj etiket tasarımı, zarf, poşet, kağıt çanta, kutu, koli, paket kağıdı tasarımları, outdoor billboard, afiş, poster, fuar panoları ve araç üstü grafik tasarım hizmetlerimizden faydalanın.

Interaktif PDF Tasarımı

Günümüzde popüler hale gelen tabletlerden bilgisayardan pdf okumak oldukça yaygınlaştı. e-Magazin yada e-Kataloglarda videolarınızı oynatabilir slideshowlar oluşturabilir yada müzik dinletebilirsiniz. e-Magazinleriniz size artık bir parmak dokunuşu kadar yakın.

Interaktif PDF Tasarımı P

ANİMASYON HİZMETLERİMİZ

Video Animasyon Hizmeti

Video Animasyon

2 veya 3 Boyutlu video animasyonları web sitenizde televizyonlarda fuarlarda ve tanıtıma ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz. Birçok bilgiyi hareketli ve şık animasyonlar ile hedef kitlenize iletmeniz için en etkili yol sizi ürünlerinizi yada projelerinizi anlatan kısa bir video animasyondan geçiyor.

Hareketli Grafikler

Eski adı Flash olan Adobe Animate ile artık Google reklamları için hareketli banner animasyonlarda dahil 2 boyutlu HTML 5 animasyonlar hazırlıyoruz. Web sitenizde ve google reklamlarında kullanabileceğiniz en güzel motion grafikleri hazırlıyoruz.

Hareketli Grafik Tasarımı
Kartvizit CD Tasarımı

Şirket Tanıtım Flash Bellek Tasarımı

Multimedia interaktif cd çözümleri sizin ve şirketinizin offline ortamda da kurumsal kimlik ve imajınızı devam ettirerek rakipleriniz ve müşterilerinizin sizi algılayışında gerçek bir fark yaratabilir.

Kartvizit CD Tasarımı

Tanıtımınıza önemli katkılar sağlayabilecek olan Kartvizit CD’ler şık ve küçük boyutlarıyla son zamanlarda çok tercih edilen bir multimedya ortamıdır. Kutusu ve kapağı özenli hazırlanmış bir Kartvizit CD promosyon niteliği ile hiç açılmasa bile müşterilerinizin masasında iletişim bilgilerinizi içeren bir süs olarak bile kullanabilir.

Kartvizit CD Tasarımı
Bir tasarım dinazoru

Profesyonel Tasarım Hizmetine mi ihtiyacınız var?

Hemen teklif alın ürün veya hizmetleriniz için en iyi tasarımları ve daha neler yapabileceğimizi konuşalım.