Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel görünümlü özel ve özgün web tasarım hizmetimiz ile sizlerin sert rekabet koşullarına uyum sağlayarak online dünyadaki rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim Sistemimi olarak geniş modül ve yaygın desteği olan WordPress kullanıyoruz. Sizler için hazırladığımız tasarımlara entegre ettiğimiz bu içerik yönetim sisteminini sorunsuz kolayca ve hızlıca yönetin ve güncel kalın günümüzün zor rekabet koşullarına hızla uyum sağlayın.

Arayüz Tasarımı

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarım hizmetimizden faydalanın yazılımlarınız profesyonel görünüme sahip olsun.

e-Ticaret Arayüz Tasarımı

Herhangi bir yere yaptırmış olduğunuz e-ticaret sitenizi standart hazır bir şablon seçerek hızla yayına açıp hizmet vermeye başladınız. Fakat seçtiğiniz bu tasarım markanızı ve kurumunuzu tam olarak ifade edemiyor veya artık hoşunuza gitmiyor. Sizler için web sitenizi inceliyor yazılımınızın kısıtlamaları dahilinde sizler için tüm sitenizi yada bannerlarınızı en uygun ve en güzel şekilde tasarlıyoruz.

Mobil Responsive Web Tasarım

İçerik yönetim sistemi, Dinamik Siteler, size özel web projeleri ve yazılım modülleri üretiyoruz. Doğru uygulanmış internet yazılım uygulamaları ile maliyetinizden, zamanınızdan ve işgücünden tasarruf edersiniz.

Scrool Parallax Site

Bir tek ürün için yada yeni duyuracağınız ürün veya hizmet için en uygun çözümdür. Ürün veya hizmetinizi hızla tanıtmak için tek sayfalık ama ve bilgilendirici tek sayfalık web sayfaları hazırlıyoruz.

Banner Tasarımı

Internet reklamcılığının önemli ve büyük bir bir bölümünü reklam bannerları oluşturmaktadır. Verdiğiniz reklamların daha etkili olmasını sağlamak için aktay.net sizler için ilgi çekici ve hedefe yönlendirici, farklı ebat ve dosya büyüklüklerinde flash banner ve resim bannerlar hazırlar.

HTML5 Animasyon

Web sitenizde ancak küçük animasyonlar ile anlatabileceğiniz içerikleriniz için tüm platformlarda görüntülenebilen HTML5 Animasyon çalışmalarına ihtiyacınız olabilir. Sizler için hazırlayacağımız bu animasyonları üstelik mobil duyarlı olarak hazırlamaktayız. Böylece mobil cihazların flash animasyon kısıtlama engellerini rahatlıkla aşarsınız.