Hakkımızda

Merhabalar aktaynet olarak yaklaşık 20 yıldır web ve grafik tasarım yapmaktayız. 2001 yılından beri açmış olduğumuz aktay.net web sitesinde de gerek kişisel gerek kurumsal işlerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

600’ün  üzerinde web sitesi, 100’lerce katalog ve broşür, 10’larca kurumsal kimlik çalışması, irili ufaklı 1000’lerce grafik tasarım çalışmasına imza attık. 100’lerce müşteri ile beraber çalıştık. 10’larca tasarım emekçisi ile beraber mouse tıklattım. Bu süreçte gecemi gündüzüme katarak her yeni gün yeni bir şey öğrenerek ve öğrendiklerimle bazen kendimin, bazen bir ekibin bazen de bir müşterinin fikirlerini tasarımlarıma yansıtıyoruz.

Çalışmalarımda görsel, teknolojik ve estetik kaliteye önem vermekteyiz. Yaptığımız işlere emek harcayarak ortaya çıkarmak bizim için en büyük mutluluktur. Her zaman amatör ruhumuzu koruduk ve her yeni yaptığımız işte ufakta olsa farklı olabiliyor isem ne mutlu dedik. Çok iş yapmaktansa kaliteli işler yapmayı tercih ediyoruz. Orjinal fikirler üretmek ve müşterimizin online yada offline tanıtımı için hazırladığımız tasarımların fayda getiren prestijini arttıran çalışmalar olmasına özen gösteriyoruz.

Aktaynet küçük bir Limited şirketidir. Yıllardır yaptığımız irili ufaklı binlerce işin getirdiği tecrübe ile bir grafik tasarım ajansının verebileceği hemen her hizmeti sizlere verebilmekteyiz.

Uzun soluklu çalışmalarınız için gelin bugün sizler için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Kabiliyetlerimiz

Grafik Tasarım

98%

Web Tasarım

99%

HTML/CSS

95%

WordPress

80%

Photoshop

98%

İllustrator

92%

Dreamweaver

97%

Indesign

88%

After Effects

83%

3ds Max

60%

Yeni Fikirler

Markanızın gelişimi için daima yeni fikirlere ihtiyacınız vardır. Uzun yıllardır yaptığımız her işte işinize en uygun orjinal bir fikir üzerine geliştirdiğimiz konsept tasarımlar ile kurum kimliğinizi online ve baskılı işlerde değerleyen işler yapmaktayız. Bir fikir üzerine dayanan tasarımlar hedef kitleniz tarafından daha sıcak karşılanır ve genellikle daha etkilidir.

Vizyon

Markanızın sürekli olarak kaliteli bir duruş sergilemesi için devamlılık esastır. Bize veya başkalarına zaman zaman ve tek tek işler yaptırarak bu kaliteyi muhafaza edemezsiniz. Bu yüzden de uzun soluklu çalışmalarda orjinal tasarım fikirleri ile oluşturulmuş kaliteli görsellerinizi her alanda web sitelerinizde, baskılı işlerinizde, reklamlarınızda, animasyonlarınızda devam ettirerek markanızı ve görsel kimliğinizi hedef kitlenizin bilinçaltına yerleştirmeye gayret etmekteyiz.

Samimiyet ve Dürüstlük

Elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağımızın farkındayız. Büyük şirketlerin tüm reklam mecraları için tüm çalışmalarını hazırlayabilmemiz elbette mümkün değil. Her ne kadar geçmişte çok büyük şirketlere hizmet vermiş olsakta küçük ve orta ölçekli şirketlerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktan ve mümkün olduğunca az bürokrasiden hoşlanmaktayız.